TechnoMotion Mekatronik San.Tic.Ltd.Şti. ‘a ait telefon numaralarını arayan, e-posta gönderen veya diğer kanallardan iletişime geçen kişilerin paylaşmış olduğu ad soyad, telefon numarası, adres ve ses kaydına ilişkin kişisel veriler, arayan kişiye doğru hitap edilebilmesi, aramanın teyidi, gerekli hallerde arayan kişilere gerekli geri dönüşlerin sağlanması, aramalara ilişkin istatistiklerinin tutulması, hizmet kalitesi standartlarına riayet edilebilmesi, Şirketimizin Müşteri Memnuniyeti Hizmeti temin sürecinin yürütülebilmesi, ileride doğabilecek olası uyuşmazlıklarda delil olarak kullanılabilmesi amacıyla sınırlı olarak işlenmektedir. Bu kişisel veriler 6698 sayılı kanunun ilgili 5. maddesinde belirtilen ilgili kişinin temel hak ve özgülüklerine zarar vermemek kaydı ile veri sorumlusunun meşru menfaati için zorunlu olması hukuki sebebine bağlı olarak telefon yöntemiyle otomatik olarak ve istatiksel kayıtların tutulabilmesi amacı ile yazılı olarak işlenmekte olup yalnızca hukuki uyuşmazlıklarda talep durumunda ilgili yargı mercileri ile paylaşılacaktır. 6698 sayılı kanunun ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11. Maddesi ve yasal mevzuat kapsamındaki tüm haklarınızı kullanmak için kullanmak istediğiniz hakka ilişkin açıklamalarınızı içeren metni aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak  gönderebilirsiniz.

• Adalet Mh. Manas Bulv. Folkart Towers A Blok No:47B No:2601 Bayraklı / İzmir adresine kimliğinizi tespit edici belgeler ile talebinizi içeren ıslak imzalı dilekçe ile yazılı olarak iletebilirsiniz.

• info@technomotion.com.tr adresine şahsınıza ait mail adresi üzerinden kimliğinizi tespit edici belgeler ile talebinizi iletebilirsiniz.

Kişisel verilerinizin güvenliğine ilişkin daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için +908504412792 nolu telefondan ya da Adalet Mh. Manas Bulv. Folkart Towers A Blok No:47B No:2601 Bayraklı / İzmir adresinden bize ulaşabilirsiniz. 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında tarafınıza aydınlatma yükümlülüğü yerine getirilmiştir.